Witam i pytam jak wyczyścić laser w napędzie cd rom.
Mój LG 52X Max zachowuje się tak jakby był brudny laser.Raz czyta a raz nie.Potrafi wieszać kompa.A może jest coś o czym nie wiem?
I jaszcze zauważyłem jakby on głośniej chodził
Mój LG 52X Max zachowuje się tak jakby był brudny laser.Raz czyta a raz nie.Potrafi wieszać kompa.A może jest coś o czym nie wiem?
I jaszcze zauważyłem jakby on głośniej chodził