logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Panasonic TC21B3EE. Ciężko się uruchamia. Co jeszcze zrobić?

Stanko 26 Sty 2007 10:35 1148 2
REKLAMA
  • #1 3489088
    Stanko
    Poziom 13  
    Posty: 130
    Pomógł: 2
    Ocena: 5
    Witam!
    Mam telwizorek jak w opisie a problem jaki w nim wystepuje to taki ze sie ciezko uruchamia.
    Niby nie przeszkadza ale staje sie to upierdliwe.
    TV jak jest zimny to wł wejdzie wysokie i po 2-5sec. wysokie sie wyl i taki charakterystyczne bzyczenie, nalezy go wyl i wl i tak z 10 do 20razy az w koncu sie uruchomi.
    Pomierzylem i po wl nap z przetw. bez zmian (jezeli chodzi o normalna prace a nap podczasz bzykania) natomiast wydaje mi sie ze bzykac on zaczyna wczesniej niz braknie impusu na BU tzn 2SD jakis tam jest.
    Podstawilem: filtr gal gl 220/160V BU tr. ster. trafkiem dla BU.
    Hm brak mi pomysłu.
    Pozdr.Stan
  • REKLAMA
  • #2 3489129
    na kozlowce
    Spec od TV
    Posty: 1302
    Pomógł: 145
    Ocena: 23
    kondensatory na zasilaniu sterowania H, zasilaniu generatora, zimne luty, pozdrawiam
  • #3 3489316
    Stanko
    Poziom 13  
    Posty: 130
    Pomógł: 2
    Ocena: 5
    Witam!
    Połaczenie przy TA poprawione
    Pozdr.Stan

    Dodano po 1 [godziny] 6 [minuty]:

    Witam!
    Problem rozwiazany, brak filtracji nap 26V
    Trafnym tropem okazalo sie 52 wyprowadzenie TA8653
    Dzieki za pomoc
    Pozdr.Stan
REKLAMA