Witam!
Mam telwizorek jak w opisie a problem jaki w nim wystepuje to taki ze sie ciezko uruchamia.
Niby nie przeszkadza ale staje sie to upierdliwe.
TV jak jest zimny to wł wejdzie wysokie i po 2-5sec. wysokie sie wyl i taki charakterystyczne bzyczenie, nalezy go wyl i wl i tak z 10 do 20razy az w koncu sie uruchomi.
Pomierzylem i po wl nap z przetw. bez zmian (jezeli chodzi o normalna prace a nap podczasz bzykania) natomiast wydaje mi sie ze bzykac on zaczyna wczesniej niz braknie impusu na BU tzn 2SD jakis tam jest.
Podstawilem: filtr gal gl 220/160V BU tr. ster. trafkiem dla BU.
Hm brak mi pomysłu.
Pozdr.Stan
Mam telwizorek jak w opisie a problem jaki w nim wystepuje to taki ze sie ciezko uruchamia.
Niby nie przeszkadza ale staje sie to upierdliwe.
TV jak jest zimny to wł wejdzie wysokie i po 2-5sec. wysokie sie wyl i taki charakterystyczne bzyczenie, nalezy go wyl i wl i tak z 10 do 20razy az w koncu sie uruchomi.
Pomierzylem i po wl nap z przetw. bez zmian (jezeli chodzi o normalna prace a nap podczasz bzykania) natomiast wydaje mi sie ze bzykac on zaczyna wczesniej niz braknie impusu na BU tzn 2SD jakis tam jest.
Podstawilem: filtr gal gl 220/160V BU tr. ster. trafkiem dla BU.
Hm brak mi pomysłu.
Pozdr.Stan