Witam!
Zastanawiam się nad zakupem półautomatu spawalniczego.
Mogą mi Państwo doradzić co na chwilę obecną jest warte uwagi.
Sprzęt będzie wykorzystywany w gospodarstwie domowym, czyli powinien być w miarę uniwersalny, ale okrętów raczej robił nie będę . Wydać mogę sumę w granicach 3 tys.zł.
Na co należy zwrócić szczególną uwagę przy zakupie, jakich rozwiązań technicznych unikać?
Jaki gaz osłonowy zastosować dla spawania najbardziej zwykłych popularnych i dostępnych na rynku stali? (stal konstrukcyjna)
Jaki gaz będzie najbardziej uniwersalny dwutlenek węgla, czy argon z domieszką dwutlenku?
Co Państwo Polecają dla początkującego spawacza? Jakie firmy są godne zaufania?
Ja na chwilę obecną zastanawiam się nad ORIGOMIG C 170, 3 fazowym produkcie firmy OZAS - ESAB.
Co o nim Państwo myślą? Jakie grube elementy da się pospawać drutem 0,8 mm2 i prądem 170 A?
Jak grube połączenia można tym migomagiem zrobić?
Może mają Państwo jakieś inne propozycje w cenie do 3000 PLN?
Jeżeli nie potrafią Państwo odpowiedzieć to może wiedzą do kogo skierować takie pytania?
Proszę o podanie adresu e-mailowego tej osoby czy instytucji, bądź przesłanie jej mojego maila.
Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.
Jacek
Zastanawiam się nad zakupem półautomatu spawalniczego.
Mogą mi Państwo doradzić co na chwilę obecną jest warte uwagi.
Sprzęt będzie wykorzystywany w gospodarstwie domowym, czyli powinien być w miarę uniwersalny, ale okrętów raczej robił nie będę . Wydać mogę sumę w granicach 3 tys.zł.
Na co należy zwrócić szczególną uwagę przy zakupie, jakich rozwiązań technicznych unikać?
Jaki gaz osłonowy zastosować dla spawania najbardziej zwykłych popularnych i dostępnych na rynku stali? (stal konstrukcyjna)
Jaki gaz będzie najbardziej uniwersalny dwutlenek węgla, czy argon z domieszką dwutlenku?
Co Państwo Polecają dla początkującego spawacza? Jakie firmy są godne zaufania?
Ja na chwilę obecną zastanawiam się nad ORIGOMIG C 170, 3 fazowym produkcie firmy OZAS - ESAB.
Co o nim Państwo myślą? Jakie grube elementy da się pospawać drutem 0,8 mm2 i prądem 170 A?
Jak grube połączenia można tym migomagiem zrobić?
Może mają Państwo jakieś inne propozycje w cenie do 3000 PLN?
Jeżeli nie potrafią Państwo odpowiedzieć to może wiedzą do kogo skierować takie pytania?
Proszę o podanie adresu e-mailowego tej osoby czy instytucji, bądź przesłanie jej mojego maila.
Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.
Jacek