Chłodziarka jest nowa, ma 1,5 m-ca. W chłodziarce utrzymuje się temperatura +12 stopni. W zamrażarce minus 18. Ustawiłem na noc wszystkie nastawy na max, rano w chłodziarce było +8 stopni. Tuż po zakupie taką temperaturę miałem przy nastawie chłodziarki "3" (w skali do 7). Temperatura w pomieszczeniu wynosi przeważnie 20 - 22 stopnie. Na stronie intrnetowej Whirlpool wyczytałem, że temperatura w chłodziarce nie powinna przekraczać + 7 stopni. Moje pytanie brzmi - czy panująca temperatura jest prawidłowa, czy należy uważać, że chłodziarka jest nie do końca sprawna? Jak powinien się kształtować przdział prawidłowych temperatur w chłodziarce? Proszę o informacje, żebym się nie ośmieszył wzywając Serwisanta. Pozdrawiam, Robert