Jak wymienić kostkę od stacyjki ,trzeba rozkręcać całą kolumnę i kierownicę czy jak czy wystarczy samo kolumne odkręcić koło pedał i wyjdzie wszystko czy nie . Jak to zrobić proszę o jakieś zdjęcia ,schematy ,pomocy .Samochód przez to niedpala .
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam