Witam. Mam problem z anteną naziemną a problem to taki że mam podłączone 3 telewizory pod jedną antene. Telewizory sa dzielone poprzez splitery i obraz na pierwszym TV /najbliżej wejscia kable do domu/ jest OK ale czym dalej to gorzej, ostatni TV to ma obraz fatalny jak na antenie pokojowej. Wiem że sa duże spadki przez dzielenie przez splitery. Moje pytanie: czy jest cos sprawdzonego żeby poprawic jakośc obrazu, słyszałem o jakims wzmacniaczu sygnału. A może cos innego doradzicie?