Witam !
Mam problem z chłodziarko-zamrażarką firmy Whirlpool model ARZ 505 G. Usterka polega na tym, że górna część czyli chłodziarka bardzo słabo chłodzi. Poza tym we wnątrz na tylnej ściance przy samej górze powstaje lód. Oczywiście uszczelka drzwiowa jest sprawna. Dolna część czyli zamrażarka pracuje poprawnie. Lodówka ma cztery lata i nigdy wcześniej nie była naprawiana. Z góry dziękuję za ewentualne porady.
I.
Mam problem z chłodziarko-zamrażarką firmy Whirlpool model ARZ 505 G. Usterka polega na tym, że górna część czyli chłodziarka bardzo słabo chłodzi. Poza tym we wnątrz na tylnej ściance przy samej górze powstaje lód. Oczywiście uszczelka drzwiowa jest sprawna. Dolna część czyli zamrażarka pracuje poprawnie. Lodówka ma cztery lata i nigdy wcześniej nie była naprawiana. Z góry dziękuję za ewentualne porady.
I.