Witam
ustawienie chłodzenia na max daje bardzo słaby rezultat,
co mozna sprawdzić aby określić czy jest jakiś błąd w maszynie ?
sprzet ma ok 8 lat .
>>
zamrazarka chodzi bez zarzutów
pozdr
ustawienie chłodzenia na max daje bardzo słaby rezultat,
co mozna sprawdzić aby określić czy jest jakiś błąd w maszynie ?
sprzet ma ok 8 lat .
>>
zamrazarka chodzi bez zarzutów
pozdr