Obraz nieostry, brak zbieżności i ciemny obraz.
Wymiana elka C39 w zasilaczu, regulacja ostrości na trafie, przelutowanie PK i wzm. RGB i znaczna poprawa, ale jeszcze za ciemny.
Na G1 -65V.
Zbieżność słaba w prawym górnym rogu,
ale głównie chodzi o to że pozostał taki objaw jak na USG bicie serca, w poziomie po bokach rastra, ale nie non-stop tylko co chwilę, nie jest to zmniejszanie się obrazu tylko bicie w poziomie ale nie na całej wysokości tylko miejscowo, obserwuje się również b.nieznaczne rozjaśnianie i przyciemnianie obrazu w takt bicia.
Dodatkowo całość przesunięta w prawo i regulacją z panela sterowania ani PR-ką nie da się dojechać do lewego boku, brakuje 1cm w rozdzielczości 800x600 natomiast w wyższych jest dużo gorzej...
prośbę o schemę już zapodałem...
Wymiana elka C39 w zasilaczu, regulacja ostrości na trafie, przelutowanie PK i wzm. RGB i znaczna poprawa, ale jeszcze za ciemny.
Na G1 -65V.
Zbieżność słaba w prawym górnym rogu,
ale głównie chodzi o to że pozostał taki objaw jak na USG bicie serca, w poziomie po bokach rastra, ale nie non-stop tylko co chwilę, nie jest to zmniejszanie się obrazu tylko bicie w poziomie ale nie na całej wysokości tylko miejscowo, obserwuje się również b.nieznaczne rozjaśnianie i przyciemnianie obrazu w takt bicia.
Dodatkowo całość przesunięta w prawo i regulacją z panela sterowania ani PR-ką nie da się dojechać do lewego boku, brakuje 1cm w rozdzielczości 800x600 natomiast w wyższych jest dużo gorzej...
prośbę o schemę już zapodałem...