Witam!Trafił do mnie do naprawy monitorek jak w temacie,objaw jest taki ze szarpie boki i razem z tym pojawiają sie ciemne pasy,nieraz zaraz po włączeniu a nieraz po nagrzaniu,bardzo dokładnie przejrzałem pod względem zimnych lutów,wymieniłem pare przegrzanych elektrolitów ale nie ustąpiło,popatrzyłem troszke po postach zachodnich i nawet był ten sam model i identyczny objaw jak u mnie( było załączone zdjęcie)tam podawano ze uszkodzeniu uległ układzik cxa2043Q no i wszystko byłoby fajnie gdyby nie to ze ten mój jest na innych układach,na bloku D są cxa 1908s,cxa1543m,kilka cyfrówek,monitor jest zrobiony na sony,o schemacie raczej mozna zapomniec,niestety nie miałem okazji robic tego typu monitorka,prosze szanownych kolegów o jakies wskazówki,moze ktos miał podobną usterke.Pozdrawiam