Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Seryjne radio WV ALPHA. W jaki sposób wpisać kod?

03 Lut 2007 18:42 4423 3
  • Poziom 1  
    witam moj pierwszy post i pierwszy problem mam radyjko z wystawki alpha mam kod do niego wszytsko niby dobrze ale nie mam zielonego pojecia jak go wpisac heh po uruchomieniu pojawia sie napis safe 2 i nie wiem co dalej .. widzialem ze juz na forum pisaliscie o tym radiu moze pomorzecie i mi ?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Moderator Radia Samochodowe
    Pytanie jeszcze ,która Alpha bo tego nie wiemy :D

W starszych wejście w tryb kodu klawiszami razem TP i TA /5 sekund/ , wprowadzanie 1,2,3,4 /działają mniej więcej jak sms/ , zatwierdzenie jak wyżej TP i TA razem /5 sekund/

W nowszych zatwierdzenie ">"

Jak masz SAFE 2 musisz poczekać na włączonym /zapłon też włączony/ 1h i po odbyciu kary pozwoli wpisać Ci kod ;)
  • Poziom 43  
    Obawiam się że kolega źle radzi.

Jeśli masz na wyświetlaczu SAFE2 to włącz kluczyk w aucie w pierwszą pozycję i włącz radio, jeśli będzie samo SAFE to należy wcisnąć przy włączeniu odpowiednie dwa klawisze (o ile to nie Alpha z serii V) i jak pokaże się SAFE2 to nic nie ruszać przez godzinę. Potem 2 z SAFE zniknie i znów wcisnąć te dwa klawisze (w większości modeli VW to TA i TP ale nie podałeś nic o modelu więc napewno nie powiem). Powinno się pojawić na wyświetlaczu 1000, to znak że można wpisywać kod. Klawiszem "1" wciskasz go tyle razy aż pierwsza cyfra kodu będzie na wyświetlaczu. Klawiszem "2" wciskasz znów tyle raz aż druga cyfra kodu pokaże się na wyświetlaczu. Analogicznie klawiszami 3 i 4 ustawiasz następne cyfry kodu. Jak już widzisz kod na wyświetlaczu to zatwierdzasz go a którym klawiszem to zależnie od modelu, Alpha z serii 4 to klawisze TA i TP a Alpha z serii V to klawisze < i > tyle ze po kolei a nie razem.

SławeK