Mam problem i potrzebuje pomocy. Musze zrobić - stworzyc program na sterowniku LOGO! firmy Siemens w ktorym;
" licznik po zliczeniu 5 zdarzen powoduje uruchomienie poprzez komparator analogowy modul czasowy, ktory generuje odstep czasu rowny 3 sekundy po uplywie ktorego inicjuje odliczanie na liczniku od 0"
Prosze o pomoc!!
" licznik po zliczeniu 5 zdarzen powoduje uruchomienie poprzez komparator analogowy modul czasowy, ktory generuje odstep czasu rowny 3 sekundy po uplywie ktorego inicjuje odliczanie na liczniku od 0"
Prosze o pomoc!!