witam chciałem zrobić włącznik/wyłącznik do pompy na samym przekaźniku się nie da bo trzeba zrobić układ, ja znalazłem jakiś układ kiedyś na jakiejś stronie już nie mam pojęcia na jakiej ale leżał na dysku i teram mam mały problem ponieważ nie wiem jaki kondensator ma być i nie wiem czy ten układ jest zależny od mocy pompki czy to nie ma znaczenia
chyba ze ktos zna jakis inny uklad wiem ze to malo przydatne ale czasem jednak sie przydaje. Jka powiem ze u mnie komp chodzi 24h/7d ale czasem jak wyjedzam to boje sie ze ktos wlaczy i proc sie zjara. Juz raz chodzil bez wlaczonej pompy kolo chyba 3-5 min tempa byla kolo 53*C dobrze ze nic takiego wymagajacego nie robilem.
chyba ze ktos zna jakis inny uklad wiem ze to malo przydatne ale czasem jednak sie przydaje. Jka powiem ze u mnie komp chodzi 24h/7d ale czasem jak wyjedzam to boje sie ze ktos wlaczy i proc sie zjara. Juz raz chodzil bez wlaczonej pompy kolo chyba 3-5 min tempa byla kolo 53*C dobrze ze nic takiego wymagajacego nie robilem.