Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ford TMS370..KC105 interfejs nie odczytuje go

serv112 07 Lut 2007 12:10 1796 3
  • #1 07 Lut 2007 12:10
    serv112
    Poziom 13  

Witam
    Mam taki problem z odczytem procesora z vw sound1
    dokładnie N760050BFKC105 za nic nie mogę go ruszyć dodam że inne procesory od DELCO czy inne procesory od forda czyta mój programator na LPT poprawnie i programuje, tylko ten z końcówką 105 z a nic nie idzie. Procesor był sprawdzany na innym programatorze u kolegi i jest dobry tak więc odpada że jest uszkodzony.
    Może macie jakieś sugestie co do tego przypadku

Wojtek

0 3
  • #2 07 Lut 2007 14:45
    SlaweK
    Poziom 43  

Nie programatorze a interface do komputera przez LPT. A to zasadnicza różnica, programatorem jest komputer w tym przypadku a z nimi bywa różnie.
    Podpowiedź to kwarc z radia do programatora. Takie prymitywne "programatory" nie sprawdzają jakości połączeń nóg z podstawką a jak procesor jest wyjmowany to z czystością ich jest różnie, nie sprawdzają prądu jaki układ pobiera więc można tylko gdybać. Ale ta dyskusja o programatorach to do innego działu się nadaje a ty nawet nie sprawdziłeś czy te procesory się przypadkiem nieco nie różnią.

SławeK

0
  • #3 07 Lut 2007 18:50
    serv112
    Poziom 13  

Witam
    Od podstawiania kwarcu zaczynałem i nic, procesor był oczyszczony dokładnie. A co do różnicy między procesorami delco i ford to nie wiem jaka jest ale mój problem dotyczy tylko jednego typu procesora tego wymienionego w pości wyżej dodam że nie mam problemów z procesorami z końcówką np: 107, 103 a to chyba ten sam układ co 105 według moich informacji, jeżeli jest inaczej to proszę sprostować.
    Sprawdzę jeszcze połączenia w podstawce może niema jakiegoś styku w końcu służy już 2 lata chociaż wygląda dobrze.

Jeżeli macie jeszcze jakieś sugestie to będę wdzięczny

Wojtek

0
  • #4 26 Maj 2010 00:01
    40463
    Użytkownik usunął konto  
  Szukaj w 5mln produktów