Kamera jak w temacie - po załączeniu w wizjerze w trybie vcr pojawia się osd. Przy przełączaniu w tryb kamery osd kamery pojawia się na ułamek sekundy po czym cały obraz zamienia się w poziome pasy, jednak 1 raz kamera załączyła się normalnie - widać było obraz i osd.
Ktoś może wie jak to ugryźć - skąd można dorwać schemat?
Ktoś może wie jak to ugryźć - skąd można dorwać schemat?