Witam,
Mój problem jest następujący:
Szaleje mi strasznie deska rozdzielcza, tzn. :
- potrafią zapalić się kontrolki oraz migające kreski w miejscu licznika elektronicznego przy wyłączonym kluczyku;
- czasami gdy załączę stacyjkę nic się nie wyświetla;
- w miejscu wskazania kilometrów pojawiają się poziome kreski.
Zaznaczę, gdy załączą się wskaźniki przy wyłączonym kluczyku, po jego włożeniu do stacyjki i przekręceniu, nie ma możliwości zapalenia auta.
Odczekam kilka minut i wszystko wraca do normy. Samochód normalnie zapala i zestaw wskaźników działa prawidłowo.
Podłączałem go do X431 i wykrył mi 2 błędy, których Launch niestety nie tłumaczy. Może ktoś z was spotkał się z takim problemem.
Z góry dzięki za pomoc.
Mój problem jest następujący:
Szaleje mi strasznie deska rozdzielcza, tzn. :
- potrafią zapalić się kontrolki oraz migające kreski w miejscu licznika elektronicznego przy wyłączonym kluczyku;
- czasami gdy załączę stacyjkę nic się nie wyświetla;
- w miejscu wskazania kilometrów pojawiają się poziome kreski.
Zaznaczę, gdy załączą się wskaźniki przy wyłączonym kluczyku, po jego włożeniu do stacyjki i przekręceniu, nie ma możliwości zapalenia auta.
Odczekam kilka minut i wszystko wraca do normy. Samochód normalnie zapala i zestaw wskaźników działa prawidłowo.
Podłączałem go do X431 i wykrył mi 2 błędy, których Launch niestety nie tłumaczy. Może ktoś z was spotkał się z takim problemem.
Z góry dzięki za pomoc.