Witam.prosilbym o pomoc w budowie jakiegos urzadzenia w rodzaju frezarki CnC.posiadam 3 silniki krokowe z drukarek HP deskjet 6xx.mam 1 silnik najsilniejszy oraz 2 male z wydluzona osią i koncówką srubową (jak ktoś rozbierał taka drukarkle to wie) CZy da rade zbudowac z nich cos w radzaju frezarki ale nie takiej jak widzialem na elce bo po prostu te silniki sa nie identyczne ( trudnośc w wysterowaniu) i za slabe ale mała grawerke moze dałoby rade z tego zrobić?? czy posiada ktos jakies schematy sterowników (w miare tanich do zbudowania) i jakies pomysly na rozwiazanie ze strony samej budowy?? dodam ze wszystkie 3 silnki maja po 5 wyprowadzeń,(jeszcze dzis postaram sie dodac zdjecia tych silników.A moze ma ktos inny pomysł na zastosowanie tych silników?? czekam na jakies pomysły.