Jakoś nie miałem okazji podłączać nigdy ekspandera, rozumiem, że przy dwóch klawiaturach lcd uzyskuję po podłączeniu go do clk3 jeszcze cztery dodatkowe linie, ale coś mi się obiło o uszy przy czytaniu starszych postów, że trzeba łączyć wyjścia kolejno, czyli najpierw wykorzystujemy całkowicie linie z manipulatorów, a dopiero na końcu z ekspandera. Proszę o jakąś czytelną ściągę uruchomienia ekspandera, czy są jakieś ukryte myki, bo jak to w satelu w instrukcji jest to opisane tak trochę enigmatycznie. System ca10, 2xlcd, 14xczujka, radiolinia, sabotaż, czyli maksymalne wykorzystanie linii.