Witam
Mam problem z zasilaczem ATX EPS-300.
Na wyjściu (do napędu) mam zamiast 12V napięcie wahające się w granicach 3 do 10V. Wiatrak kręci się bardzo powoli nierównomiernie tak jakby zasilanie "pulsowało"
Co jest nie tak?
Mam problem z zasilaczem ATX EPS-300.
Na wyjściu (do napędu) mam zamiast 12V napięcie wahające się w granicach 3 do 10V. Wiatrak kręci się bardzo powoli nierównomiernie tak jakby zasilanie "pulsowało"
Co jest nie tak?