Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Polar PS 663 S BIO Problem z Programatorem

22 Wrz 2003 08:36 3076 7
  • Poziom 10  
    Witam !!! Sprawa wyglada tak, ze gdy wlacze pralke np na 8 to startuje i pierze, ale stoi na tej 8 i mogla by prac na tej 8 do konca. a jak przesune na 10 to juz pierze normalnie i program sie przesuwa. Nie wiem co z nia moze byc. Prosze o porade wielkie dzieki pa JACEK :)
  • Relpol przekaźniki
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 17  
    Sprawdź też grzałke. tzn temp. wody w pralce
    U mnie jak padła to było to samo, ustawiona w położeniu przed 10 mogła sobie czekać i czekać, ruszała dopiero po przestawieniu na 10 czyli płukanie.
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 27  
    Powody tego uszkodzenia są dwa :

jeżeli dobrze pamiętam to program nr8 to 40 stC więc padł ten termostat lub jest po drodze zwarcie (nagrzany daje przerwę )

nie działa grzałka lub jest problem ze stycznikiem sterującym grzałką.
  • Poziom 14  
    Wspomniano tu o stycznikach. Jakie obecnie styczniki dla ochrony programatora tej pralki mozna zastosowac. Czy stycznik SLA -7II bylby dobry, nie ma mniejszych i rownie niedrogich ? Kiedys podobno wstawiano TSM-1 albo MSM-0. Przymierzalem sie do przekazniku Gunter typ WGA5 - 6D25Z, ale tam nie ma 3-go wejscia na kable od programatora. Moze ktos poradzi ? Dziwne, ze w necie ciezko namierzyc styczniki.
  • Poziom 30  
    Jakikolwiek mały stycznik na min. 10 A cewka 220V zmiennego. Ja mam MSM1- wali głośno przy załączaniu ale działa. W oryginale stosowano przekażnik na bazie R15 tylko z wyprowadzeniami na konektorach i mocowany śrubą do tylnej ścianki
  • Specjalista AGD
    Witam.
    Wyjaśnienienie problemu przez kolegów zostało przedstawione zrozumiale.Z uwagi na brak wypowiedzi zinteresowanego proszę o nie wypowiadanie się dalej na ten temat.
  • Poziom 10  
    dziekuje za odpowiedzi :-))) przepraszam ze sie tak dlugo nie odzywalem ale mialem problem z komputerem nie sprawdzilem na razie czy te rady mi pomoga gdyz caly czas piore z tym problemem dzieki