kiedyś na allegro widziałem jak ktoś sprzedawał przerobioną do drukowania na cd a to jest prawie to samo,
jeśli chodzi o tusze to chyba jakaś firma oferuje wodoodporne, ale pewnie przycinają na cenach, podobne tusze muszą być używane w profesjonalnych drukarkach cd
zastanawiam się po co przerabiać drukarkę, zastanawiam się czy nie lepiej dobudować urządzenie które mogło by pracować samodzielnie lub jako dokładnie dopasowana przystawka do laserówki, a mianowicie coś w rodzaju bębna z nagrzewnicą który pobierałby wydruk z laserówki, a później wprasowywałby na płytkę
osobiście polecałbym zajęcie się problem, który ktoś dał kilka dni temu,: zrobić samodzielny coś w rodzaju plotera z pisakiem do malowania obwodów, można by wykorzystać do tego skaner