Jak w temacie
Temat przenoszenia wydruku na laminat jest bardzo głęboki
Mam taki pomysł a o tym zaraz - powiazany z tym produktem pomysł
Na wiosne zamknelem salon kosmetyczny (mam kilka roznych dziedzin prowadzenia dzialalnosci
)a w nim mialem drukarke DigiNail która robila wydruki na paznokciach kobiet (to nie ja robilem - były kosmetyczki ). To urzadzonko pracowalo na zasadzie plotera tzn. głowica drukująca poruszała sie w 2 kierunkach normalnie jak atramentówka ale i przód-tył
Na tym urzadzonku można było robić nadruki na gadgetach - np zapalniczki
A mój pomysł jest taki
Chcem zastosowac do tego mechanizm drukarki atramentowej najzwyklejszej jaką sie da ale z plastikowym korpusem - to nie problem zastosue 2 szyny boczne na których bedzie sie zała głra przesuwać przód -tył (no i standardowo na boki)
Silnik krokowy który porusza bęben który do przesuwania papieru będzie tym poruszał i tu teraz pewnie powstaje problemik tak mi sie wydaje
Prosze tylko pisać posty z konkretnymi rozwiązaniami ( niechcem postów to mi sie podoba - fajny pomysł itp.)
1 sprawa to rozwiązanie mechanizmu czli jakis pasek moze szyna zębata ..... - no i jesli to przejdzie to moze powstac problem odpowiedniej predkosci przesuwania sie przód/tyl - dlaczego jesli niedopasujemy odpowiednich przekladni to wydruk bedzie nieproporcjinalny do oryginału.
Czyli pomoz w dostosowani sterownika - zapewne zastosuje jakas drukarke HP
wróce do poczatku tematu - tamto urzadzonko pracowało na mechanizmie Lexmark chyba z500 czy X600 ale cos takiego - zastosowany był tysz kolorywy foto wodoodporny - jesli zrobilo sie wydruk na czyms to trzeba było to pokryc utwardzaczem i potem pod lampy
Ja mysle tak jesli nadrukuje i nagrzeje laminat zeby ten tusz utwardzić - totalnie go wysuszyć to wytrawiarko go niezje - prawda
Prosze o pomysły i rozwiazania techniczne pomysłu
Temat przenoszenia wydruku na laminat jest bardzo głęboki
Mam taki pomysł a o tym zaraz - powiazany z tym produktem pomysł
Na wiosne zamknelem salon kosmetyczny (mam kilka roznych dziedzin prowadzenia dzialalnosci
Na tym urzadzonku można było robić nadruki na gadgetach - np zapalniczki
A mój pomysł jest taki
Chcem zastosowac do tego mechanizm drukarki atramentowej najzwyklejszej jaką sie da ale z plastikowym korpusem - to nie problem zastosue 2 szyny boczne na których bedzie sie zała głra przesuwać przód -tył (no i standardowo na boki)
Silnik krokowy który porusza bęben który do przesuwania papieru będzie tym poruszał i tu teraz pewnie powstaje problemik tak mi sie wydaje
Prosze tylko pisać posty z konkretnymi rozwiązaniami ( niechcem postów to mi sie podoba - fajny pomysł itp.)
1 sprawa to rozwiązanie mechanizmu czli jakis pasek moze szyna zębata ..... - no i jesli to przejdzie to moze powstac problem odpowiedniej predkosci przesuwania sie przód/tyl - dlaczego jesli niedopasujemy odpowiednich przekladni to wydruk bedzie nieproporcjinalny do oryginału.
Czyli pomoz w dostosowani sterownika - zapewne zastosuje jakas drukarke HP
wróce do poczatku tematu - tamto urzadzonko pracowało na mechanizmie Lexmark chyba z500 czy X600 ale cos takiego - zastosowany był tysz kolorywy foto wodoodporny - jesli zrobilo sie wydruk na czyms to trzeba było to pokryc utwardzaczem i potem pod lampy
Ja mysle tak jesli nadrukuje i nagrzeje laminat zeby ten tusz utwardzić - totalnie go wysuszyć to wytrawiarko go niezje - prawda
Prosze o pomysły i rozwiazania techniczne pomysłu