To troche naciągane ale właściwie jeśli masz licencję na Windowsa (domyślam się, że o niego chodzi) to możesz zdobyć "backup" polskiej wersji i zainstalować go z numerem z Twojej licencji. W razie czego masz oryginalną licencję a oryginalna płytka się zniszczyła i została Ci tylko kopia (tylko lepiej, żeby na tym "backupie" nie było pliku serial.txt albo katalogu crack

).