Witam chciałbym sobie stworzyć filterek dolnoprzepustowy tylko nie wiem od czego zacząć, jakie powinienem dobrać kondensatory, jakie cewki no i w miarę tani ale dobry głośniczek. Filtr będzie mi potrzebny do subwoofera mam obudowę tylko potrzebuje głośnika no i chce użyć właśnie filterka aby móc uzyskać niską częstotliwość a co za tym idzie miły basik.