Witam mam subwoofer ( 2 głośniki niskotonowe ) są one bezpośrednio podłączone do wzmacniacza... przenoszą o do jakiś 2k. Chciałbym obciąć pasmo na nich tak gdzie do 200 - 300 Hz. Myślalałem o filtrze LC ale nigdzie w necie nie moge znaleść wzorów na wyliczenie elementów.
Głośniki są 8 Ohmowe ( 80 W , 140 MAX W )
Głośniki są 8 Ohmowe ( 80 W , 140 MAX W )