Witam
Mam problem z kolorami w TV Sony. To znaczy na rogach ekranu obraz jest zbyt czerwony. Dokładniej rzecz opisując, wygląda to tak, że w centralnej części kineskopu powstaje tak jakby okrąg w którym wszystkie barwy są OK, natomiast im bliżej obrzeża tym barwy robią się coraz to bardziej czerwone.
Drugi problem, to po załączeniu TV od czasu do czasu występuje całkowite przebarwienie ekranu na kolor czerwony, lub czerwono-zielony. Trwa to przez jakiś czas po czym wszystko wraca do normy...
Proszę o pomoc
Pozdrowienia Maciek
Mam problem z kolorami w TV Sony. To znaczy na rogach ekranu obraz jest zbyt czerwony. Dokładniej rzecz opisując, wygląda to tak, że w centralnej części kineskopu powstaje tak jakby okrąg w którym wszystkie barwy są OK, natomiast im bliżej obrzeża tym barwy robią się coraz to bardziej czerwone.
Drugi problem, to po załączeniu TV od czasu do czasu występuje całkowite przebarwienie ekranu na kolor czerwony, lub czerwono-zielony. Trwa to przez jakiś czas po czym wszystko wraca do normy...
Proszę o pomoc
Pozdrowienia Maciek