Witam.
Chciałbym zmierzyć napięcie w zakresie od 0 do 5V za pomocą Mikrokontrolera Attiny2313 najlepiej z dokładnością do 1mV. Oczywiście o ile jest to możliwe. Może ktoś z państwa mógłby mi powiedzieć do których wyprowadzeń tego układu mam się podpiąć. Prosiłbym o jakiś schemat i program, z Bascoma dla tego procka.
Z góry dziękuje za pomoc.
Chciałbym zmierzyć napięcie w zakresie od 0 do 5V za pomocą Mikrokontrolera Attiny2313 najlepiej z dokładnością do 1mV. Oczywiście o ile jest to możliwe. Może ktoś z państwa mógłby mi powiedzieć do których wyprowadzeń tego układu mam się podpiąć. Prosiłbym o jakiś schemat i program, z Bascoma dla tego procka.
Z góry dziękuje za pomoc.