Natknąłem się na tą lutownice na Allegro. Jest tania (ok 16zł), dobrej firmy i ma 2 grzałki. No właśnie, rozumiem, że po naciśnięciu przycisku lutownica dostaje kopa i daje 130W. Czy aby od takich "myków" nie padnie szybko podstawowa grzałka 30W?
Ma ktoś taki sprzęt i może podzielić się spostrzeżeniami?
Lutownica wygląda tak:
Ma ktoś taki sprzęt i może podzielić się spostrzeżeniami?
Lutownica wygląda tak: