Dn'tSLn napisał: 
Kolego Badmisior
Według mnie, to patrząc na kolegi opis obudowy wentyl z tyłu powinien wyciągać, a te po bokach zasysać.
Jeżeli te od dysków są oddzielone od reszty obudowy, to można dać:
- 2x wciąganie
lub
- wciąganie i wyciąganie powietrza - zależy jak to jest rozmieszczone.
Witam, to jest podobna obudowa, którą posiadam (tylko na dyski mam dwa wentylatory, a nie 3 jak n fotkach) widać na nich o co mi chodziło
z tym osobnym "pomieszczeniem" na dyski.
http://www.allegro.pl/item174945109_chieftec_medium_lbx_02bbb_wersjalonger_kurier_5zl.html
I tak jak pisałem, lewa ściana dwa wentyle bliżej tyłu, a bliżej przodu otwory idealnie na wprost wentylatorów na prawej ścianie no i tył góra pod zasilaczem duża 120. W tej chwili tylni wyciąga, dwa na dyski z prawej strony wtłaczają powietrze, a te z lewej narazie wyłączyłem - głośność zabija. Ale jak nadejdą gorące dni na ostatnim piętrze bloku to odpalę i je.
Dn'tSLn napisał: Układ wentyli bardzo ciekawy, aczkolwiek dałbym 120mm na dach:)
Nie bardzo kumam, czyżbyś sugerował wycięcie dziury w dachu obudowy?
Pozdrawiam