logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak podłączyć Webasto typ 221 07 do auta? Szukam instrukcji i schematu

HuGo99 07 Mar 2007 14:45 3659 5
REKLAMA
  • #1 3653264
    HuGo99
    Poziom 12  
    Posty: 70
    Pomógł: 1
    Ocena: 4
    Witam
    mam male zapytanie
    posiadam webasto na ktorym pisze
    VEB typ 221 07
    nr BAUJ 003 90
    12V
    moj problem polega na tym iz nie potrafie podpiac go do auta kompletnie sie na tym nieznam
    czy ktos posiada jakas rozpiske

    Pozdrawiam Jacek Sokołowski
  • REKLAMA
  • #2 3654767
    Sebastian-31
    Poziom 10  
    Posty: 4
    napisz czy jest to ogrzewanie na olej napędowy czy na etelinę
  • REKLAMA
  • #3 3654928
    HuGo99
    Poziom 12  
    Posty: 70
    Pomógł: 1
    Ocena: 4
    tego rowniez niejestem pewien ale raczej benzyna

    Pozdrawiam Jacek Sokołowski
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #5 3657896
    SP7SEC
    Poziom 29  
    Posty: 1011
    Pomógł: 110
    Ocena: 410
    to webasto pamięta jeszcze ere trabanta i syreny .rodzaj paliwa to benzyna niewiem czy ci przestało chodzić czy chcesz to uruchomić ,bo nie widze pompy paliwa to taka elektromagnetyczna dosyć sporych rozmiarów.ta rurka nie moze być zgięta bo to jest element spiętrzający a tak naprawde to niema tam nic co może przyspożyć kłopotów instalacja jest dziecinnie prosta
  • #6 3658008
    HuGo99
    Poziom 12  
    Posty: 70
    Pomógł: 1
    Ocena: 4
    jak najbardziej jest to stare webasto a dokladnie z 78 roku tak jak i moj ogorek
    webasto dokupilem jakis czas temu razem z autem i pomalu je remontuje aktualnie zajmuje sie cala elektryka i webastem problem w tym iz nie zapisalem sobie jak to bylo podpiete
    pompka paliwowa jest tylko chyba nie dziala po podpieciu 12v nic cisza (rozumiem iz jakies odlgosy powinny sie wydobywac)swieca zarowa raczej dziala bo po zalaczniu swiecy przygasaja kontrolki natomiast wiatrak nie zalacz sie (te cos czarnego na zdieciach) a gdy zapodalem paliwo ze szczykawki pomijajac pompke paliwa u gory webasta zaczelo mi wyciekac paliwo (czy to jest przewod powrotny paliwa)
    Ogolnie nie jest dobrze a poniewaz to troche niebezpieczne paliwo + prad to wole popytac i zweryfikowac
    i jeszcze jedno ten zagiety przewod to tylko do zdiecia poniewaz musialem troche wyciagniac webasto aby zrobic zdiecie

    Pozdrawiam Jacek Sokołowski

    juz sobie dalem rade zalaczam instrukcje w pdf moze sie komus przyda
    Załączniki:
    • standheizung211pl.pdf (3.49 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
REKLAMA