Witam. Stalo sie cos dziwnego posiadam dwa clony smart clipa i jeden jest widoczny przez program smart moto a drugi nie. Przeprogramowanie atemega nic nie dalo swieci sie żółta i zielona dioda a po nacisnieciu szukaj gasnie zielona i juz sie nie zapala. Ma moz ktos jakis pomysl co moze byc przyczyna?