Niby prosty kod, zainicjowanie wyświetlacza, mazanie po nim i nic więcej.
Wszystko działa lecz jeśli do projektu dodam linie #include <stdlib.h> to wszystko się wysypuje. AVRStudio się zawiesza podczas kompilowania.
Gdzie jest błąd
Czy używanie bibliotek wymaga jakiegoś specjalnego ustawienia AVRStudio.
AVRStudio 4.12
WinAVR 20060125
Wszystko działa lecz jeśli do projektu dodam linie #include <stdlib.h> to wszystko się wysypuje. AVRStudio się zawiesza podczas kompilowania.
Gdzie jest błąd
#include <avr/io.h>
#include "lcd.h"
int main(void)
{
delay_ms(100);
lcd_ini();
lcd_sendstring("Test");
while (1);
}
AVRStudio 4.12
WinAVR 20060125