Witam !
Mam takie pytanko gdzie szukać uszkodzenia w monitorze miałem już kilka przypadków i nie dałem rady a pytam tak na przyszłość. Obiawy zawsze te same uszkodzony tranzystor lini po założeniu nowego gotuje się albo chodzi pare godzin a czasem minut i pali się. Nie wiem w czym tkwi problem czy w sterowaniu tranzystorem czy trafo dostaje skruceń czy padają jakieś elementy (kondensatory). nic nie mogę znaleść.
Mam takie pytanko gdzie szukać uszkodzenia w monitorze miałem już kilka przypadków i nie dałem rady a pytam tak na przyszłość. Obiawy zawsze te same uszkodzony tranzystor lini po założeniu nowego gotuje się albo chodzi pare godzin a czasem minut i pali się. Nie wiem w czym tkwi problem czy w sterowaniu tranzystorem czy trafo dostaje skruceń czy padają jakieś elementy (kondensatory). nic nie mogę znaleść.