Witam
Jak ustawia się firewalla na modemie neo Speed Touch 510.
Ewentualnie jak otwiera się na nim porty?
Neo jest rozdzielane na kilka kompów poprzez hub.
Na żadnym komputerze (win 98, XP) nie ma firewalla, a mimo to blokowane są połączenia z proxy.
To najprawdopodobniej wina sprzętowego firewalla, ale za chiny ludowe nie mogę dojść jak go wyłączyć, ewentualnie udostępnić zadane porty.
Może ktoś wie pod jaką funkcją konfiguracyjną modemu kryje się konfiguracja firewalla
pozdro
PS!
Manual do modemu
http://www.thomson.net/EN/Home/MiniSites/BAP/Telecom/SubCategory.html?category=DSL%20Modems
Jak ustawia się firewalla na modemie neo Speed Touch 510.
Ewentualnie jak otwiera się na nim porty?
Neo jest rozdzielane na kilka kompów poprzez hub.
Na żadnym komputerze (win 98, XP) nie ma firewalla, a mimo to blokowane są połączenia z proxy.
To najprawdopodobniej wina sprzętowego firewalla, ale za chiny ludowe nie mogę dojść jak go wyłączyć, ewentualnie udostępnić zadane porty.
Może ktoś wie pod jaką funkcją konfiguracyjną modemu kryje się konfiguracja firewalla
pozdro
PS!
Manual do modemu
http://www.thomson.net/EN/Home/MiniSites/BAP/Telecom/SubCategory.html?category=DSL%20Modems