Witam!
Zlozylem sobie konwerter zgodnie ze schematem z chipa, mialem problemy z uruchomieniem, ale juz jest wsio oki.
Mam tylko taki problem ze obraz jest uciety, tzn. lewa i dolna czesc, po prostu obraz nie miesci sie na telewizorze.
Probowalem zmieniac rozdzielczosci w Powerstrip, ale to nic nie dalo.
Poza tym obraz troche skacze, miga, widac to na podpisach ikon i otwartych oknach .
pomoze ktos?
pozdrawiam!
Zlozylem sobie konwerter zgodnie ze schematem z chipa, mialem problemy z uruchomieniem, ale juz jest wsio oki.
Mam tylko taki problem ze obraz jest uciety, tzn. lewa i dolna czesc, po prostu obraz nie miesci sie na telewizorze.
Probowalem zmieniac rozdzielczosci w Powerstrip, ale to nic nie dalo.
Poza tym obraz troche skacze, miga, widac to na podpisach ikon i otwartych oknach .
pomoze ktos?
pozdrawiam!