witam mam taki problem chce zbudować pojazd z kamerą na pokładzie ale na samym początku pajawił sie problem jak sie łączyć z pojazdem(sterowanie dwoma silnikami) i i odbieranie sygnału z pojazdu(obraz z kamery) no i nie wiem czygo użyć
wifi - ale do tego trzeba by całą płyte główną albo laptop(za duże)
a mi by chodziło o sterowanie z internetu najlepiej bo zasięg ma być ok 1-2km aha i chce żeby sterowanie było z komputera tzn. albo przyciski na ekranie albo klawiatura lub jakiś pilocik podłączony do lpt(własnej roboty)
pomóżcie mi w tym
aha i nie piszcie że mam zacząć od programowanie uC bo troche sie na tym znam (BASCOM)
i że sie naoglądałem bajek
wiem że to jest trudne zadanie i nie chce zrobić tego w pare dni czy tygodni ma to być przemyślany projekt na kilka ładnych miesięcy
moja skarbonka 500-600 zł stale się zwiększa:D ale niechce wydać na ten pozazd więcej niż 1000zł
Prosze o porady z góry dziękuje
wifi - ale do tego trzeba by całą płyte główną albo laptop(za duże)
a mi by chodziło o sterowanie z internetu najlepiej bo zasięg ma być ok 1-2km aha i chce żeby sterowanie było z komputera tzn. albo przyciski na ekranie albo klawiatura lub jakiś pilocik podłączony do lpt(własnej roboty)
pomóżcie mi w tym
aha i nie piszcie że mam zacząć od programowanie uC bo troche sie na tym znam (BASCOM)
i że sie naoglądałem bajek
wiem że to jest trudne zadanie i nie chce zrobić tego w pare dni czy tygodni ma to być przemyślany projekt na kilka ładnych miesięcy
moja skarbonka 500-600 zł stale się zwiększa:D ale niechce wydać na ten pozazd więcej niż 1000zł
Prosze o porady z góry dziękuje