Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Entering Sleep Mode

kub_a 11 Mar 2007 16:00 2245 3
  • #1 11 Mar 2007 16:00
    kub_a
    Poziom 2  

Mam monitor lcd Philipsa , gdy gram w jakąś gre po jakimś czasie monitor jak by sie wyłacza i pisze Entering Sleep Mode , to nie jest hibernacja bo wyłączyłęm ją może to wina karty grafocznej mam Radeon 9200 SE Family , może tam się coś przegrzewa ale wątpie jeżeli to tylko podczas grania w gry ... :/ Proszę o pomoc !!

0 3
  • #2 12 Mar 2007 16:10
    Pprotektor
    Poziom 10  

Spróbuj zmienić ustawienia w Opcjach zasilania, czyli: Start/Panel sterowania/Opcje zasilania. Masz tam coś takiego jak:
    - Wstrzymanie systemu
    - Hibernacja systemu
    - Wyłącz monitor
    - Wyłącz dyski twarde
    Sprawdź jak masz to ustawione. Jeżeli się okaże, że monitor ma się wyłączać po jakimś czasie, to najlepiej zmień to na "Nigdy".
    Myślę, że to powinno pomóc.

0
  • #3 13 Mar 2007 13:46
    kub_a
    Poziom 2  

Zmieniłem ,ale niestety nadal mi się wyłącza ja już nie wyrabiam w żądną gre nie moge zagrać!!

0
  • #4 13 Mar 2007 14:43
    Pprotektor
    Poziom 10  

W takim razie, skoro twierdzisz, że to jest pewnie jakaś wina sprzętu, to teraz musisz zobaczyć mniej więcej czego się czepić. Myślę, że karta graficzna reagowała by trochę w inny sposób niż wyłączanie monitora, czy wyłączanie się karty graficznej na jakiś czas. Z reguły jeżeli występuje jakieś przegrzanie elementu w podzespołach komputera, to komputer się samoczynnie resetuje. Jeżeli Twój komputer się samoczynnie nie resetuje w czasie pracy, tzn. że istnieje duże prawdopodobieństwo, że to jest wina monitora. Ale żeby być o tym przekonanym na 100% radziłbym Tobie przetestować monitor na innym komputerze. Patrząc z drugiej strony, napisałeś, że tak się dzieje tylko wtedy jak grasz... Więc zgodnie z teorią złośliwości rzeczy martwych może się okazać, ze z monitorem jest wszystko O.K., proponuję wtedy jednak przy radiatorze karty graficznej wymienić wiatraczek na większy, żeby owa karta miała większe chłodzenie. Poza tym postaraj się zorganizować wokół niej jak najwięcej wolnej przestrzeni w celu większego obiegu powietrza.
    Pozdrawiam.

0