Witam
Mam odtwarzacz Harman Kardon HD 710, który bez problemu czyta płyty CD tłoczone natomiast ma kłopoty z płytami nagrywanymi. Po włożeniu płyty do odtwarzacza bardzo szybko wczytuje czasy i ilość utworów, natomiast po naciśnięciu PLAY na płytach nagrywanych bardzo długo zastanawia się nim zacznie odtwarzać.
Czasami nie włączy odtwarzania. Nie jest to sprawa lasera (podstawiałem KSS-210A, bez zmian). Instrukcja serwisowa sugeruje, aby sprawdzić tor serwo. Sprawdziłem wszystkie elki w zasilaczu i serwo. Dwie w zasilaczu były puste, ale po wymianie nic się nie zmieniło.
Może ktoś ma jakieś doświadczenia, lub sugestie w tym temacie ?.
Mam odtwarzacz Harman Kardon HD 710, który bez problemu czyta płyty CD tłoczone natomiast ma kłopoty z płytami nagrywanymi. Po włożeniu płyty do odtwarzacza bardzo szybko wczytuje czasy i ilość utworów, natomiast po naciśnięciu PLAY na płytach nagrywanych bardzo długo zastanawia się nim zacznie odtwarzać.
Czasami nie włączy odtwarzania. Nie jest to sprawa lasera (podstawiałem KSS-210A, bez zmian). Instrukcja serwisowa sugeruje, aby sprawdzić tor serwo. Sprawdziłem wszystkie elki w zasilaczu i serwo. Dwie w zasilaczu były puste, ale po wymianie nic się nie zmieniło.
Może ktoś ma jakieś doświadczenia, lub sugestie w tym temacie ?.