Problem jest taki jak w tematach tutaj:
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic261396.html
http://www.elektroda.net/uzytkowa/plmiscelektr/05_2001_1/05_2001_1132.htm
Obraz na monitorze jest zwężony w poziomie i rozciągnięty w pionie. Kontrast z tego powodu również jest nie do przyjęcia nawet jak się porozciąga obraz w opcjach monitora, na dodatek monitor po wyłączeniu kompa przechodzi w tryb aging mode.
W powyższych tematach nikt tego problemu konkretnie nie rozwiązał.
Może ktoś już spotkał sie z tym problemem??
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic261396.html
http://www.elektroda.net/uzytkowa/plmiscelektr/05_2001_1/05_2001_1132.htm
Obraz na monitorze jest zwężony w poziomie i rozciągnięty w pionie. Kontrast z tego powodu również jest nie do przyjęcia nawet jak się porozciąga obraz w opcjach monitora, na dodatek monitor po wyłączeniu kompa przechodzi w tryb aging mode.
W powyższych tematach nikt tego problemu konkretnie nie rozwiązał.
Może ktoś już spotkał sie z tym problemem??