Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Skoda Fabia - migająca kontrolka

25 Mar 2007 14:42 41307 8
  • Level 21  
    Witam,
    Posiadam Skode Fabia 1,9 SDI 2003 r. Od dwóch dni zaczęła migać mi kontrolka od świec (kontrolka przedstawia spirale). Co może oznaczać to ?

Pozdrawiam
  • Level 17  
    podlaczyc vaga odczytac kody bledow.
  • Level 22  
    migająca kontrolka oznacza uszkodzenie w ukl sterowania silnika czestym powodem jest uszk wł świateł hamulcowych ten przy pedale.
  • Level 25  
    A mnie się wydaje,że jest to kontrolka od grzania świec żarowych(zaswieca się,przed uruchomieniem silnika,jak włącza się grzanie świec żarowych i po kilku sekundach gaśnie).A jeżeli miga podczas jazdy,to jest najprawdopodobniej uszkodzony czasowy sterownik grzania świec.
  • Level 15  
    kontrolka świec żarowych jest zarazem kontrolką awari systemu sterowania silnika o ile to silnik tdi lub sdi
  • Level 21  
    Problem rozwiązany. Uszkodzony był wyłącznik od świateł stopu. Podobno to standard w tych autach.
    Pozdrawiam
  • Level 5  
    Albercik 321 wrote:
    A mnie się wydaje,że jest to kontrolka od grzania świec żarowych(zaswieca się,przed uruchomieniem silnika,jak włącza się grzanie świec żarowych i po kilku sekundach gaśnie).A jeżeli miga podczas jazdy,to jest najprawdopodobniej uszkodzony czasowy sterownik grzania świec.

A ja się z Toba założę, że to jest coś z tym wyłącznikiem czy tam wlacznikiem świateł stopu jak pisał kolega powyżej. Mam identycznie. Uderzam w lampę z tyłu i kontrolka gaśnie. Poza tym może to być problem samych żarówek lub styków brudnych