#1 3720757 26 Mar 2007 15:00 rsc rsc Poziom 12 Posty: 80 Pomógł: 1 Ocena: 3 Autor tematu Post #1 3720757 26 Mar 2007 15:00 Po włączeniu do prądu dioda miga 5 razy i cisza czasami na kineskopie wchodzi biały pasek na górze na 0,5 sekundy co może być zepsute? Promuję tematy: 28.07.2011 Instrukcja zamieszczania zdjęć oraz obrazków na forum
#2 3721300 26 Mar 2007 17:51 stanislaw piechucki stanislaw piechucki Poziom 36 Posty: 2957 Pomógł: 278 Ocena: 87 Pomocny post? (0) Post #2 3721300 26 Mar 2007 17:51 Chassis AE 4, wpisz SZUKAJ i szukaj. Powodzenia. [_P_]
#3 3721368 26 Mar 2007 18:13 CHACA CHACA Poziom 43 Posty: 9660 Pomógł: 875 Ocena: 457 Pomocny post? (0) Post #3 3721368 26 Mar 2007 18:13 Prawdopodobnie masz uszkodzony układ odchylania pionowego.