Witam.
Mam problem odnośnie tej drukarki.
Poczytałem wszystkie posty z elektrody i nic nie odpowiada mojemu problemowi.
Więc tak.
Gdy podłączyłem ją do komputera to nie znalazł dla niej sterowników lecz musiałem je sobie ściągnąć.
I tu pojawia się pytanie czy sciągnołem dobre
Pytam ponieważ gdy drukuję tekst pobiera kartkę i wydrukuje linijkę jakiś literek i później biała kartka.
Próbowałem drukować zdjęcia lecz też to nic nie daje. Jakieś literki i nic.
Mam ją podłączoną przez port LPT1 i nie wiem czy mam wszystko dobrze zrobione.
Czy trzeba coś w Biose ustawić. Proszę o jakiekolwiek informacje co mam dalej robić.
Mam problem odnośnie tej drukarki.
Poczytałem wszystkie posty z elektrody i nic nie odpowiada mojemu problemowi.
Więc tak.
Gdy podłączyłem ją do komputera to nie znalazł dla niej sterowników lecz musiałem je sobie ściągnąć.
I tu pojawia się pytanie czy sciągnołem dobre
Pytam ponieważ gdy drukuję tekst pobiera kartkę i wydrukuje linijkę jakiś literek i później biała kartka.
Próbowałem drukować zdjęcia lecz też to nic nie daje. Jakieś literki i nic.
Mam ją podłączoną przez port LPT1 i nie wiem czy mam wszystko dobrze zrobione.
Czy trzeba coś w Biose ustawić. Proszę o jakiekolwiek informacje co mam dalej robić.