Witam wszystkich mam małe pytanko,mianowicie zastanawiam się jakich tranzystorów mocy użyć.Rozmyśliłem się już ze scalaczków ii teraz mam problem które wybrać...Konkretnie to chodzi mi o ok 2x80-100 W przy 6Ω(bo takie mam altuski) z możliwie najmniejszymi zniekształceniami przy zasilaniu 30-45 V...Bardziej zależy mi na jakości ale chciałbym mieć też trochę mocy w zapasie jestem młody i czasem sąsiedzi musza to przeboleć 8)
Najbardziej ufam Japońskim wyrobom ale tu zdaje się juz na rady i opinie fachowców...
audiofile pomóżcie....pozdrawiam
Najbardziej ufam Japońskim wyrobom ale tu zdaje się juz na rady i opinie fachowców...
audiofile pomóżcie....pozdrawiam