Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Znowu radio z USA JVC lub Sony

ladamaniac 27 Mar 2007 08:44 1221 1
    ladamaniac
    Level 38  
    Witam
    Mam pytanie. Moge dostać z usa radio. W grę wchodzą dwa modele: albo JVC KD-AVX1 albo Sony MEX1GP. Niestety nie znalazłem do nich żadnego manuala, gdzie byłby podany raster częstotliwości, Wiem, że dużo JVCów było "suitable for european switch" z kolei mam kino Sony i łapie co 0,1Mhz Ile ewentualnie kosztowałaby przróbka, i czy jest w ogóle możliwa.Chętnemu do przeróbki mogę podesłać sprzęta, sam się bawić nie chce, nie moja dzedzina chyba że pomoze wymiana rezystorów. J jak z DVD w JVC czy jest "ogólnoregionalne" ?
    Dzięki za rady- kup w Polsce nie będziesz miał kłopotów, bo to miał być prezent i wyszedł cokolwiek kłopotliwy :D
    Pablo1964
    Moderator
    Cóż, w USA, w przeciwieństwie do Europy, modele multisystemowe nie są powszechnie dostępne, gdyż większość Amerykanów nie ma i nie potrzebuje kontaktu z Europą. Szansa na to, że sprzęt będzie pracował bez przeróbek jest zatem niewielka. Skontaktuj się z serwisem, jeżeli model to przewiduje, powinni przestroić za niewielkie pieniądze. Jeżeli zaproponują cenę wyższą niż wartość sprzętu, wtedy pozostaje mieć nadzieję, że znajdziesz tu fachowca, który mial do czynienia z tem sprzętem, ale raczej wtedy umieść post w części serwisowej.