logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Poszukuje schematu podłączenia podnośnika samochodowego.

Dark soldier 31 Mar 2007 16:06 3728 4
REKLAMA
  • #1 3737550
    Dark soldier
    Poziom 11  
    Posty: 21
    Ocena: 13
    Hey.Poszukuje schematu podlaczenia podnosnika samochodowego zasilanego pradem 3 fazowym.Kierunki obrotu to standard lewo prawo.Czy to pojdzie na styczniku tsm1 z jedna cewka na 220v czy z dwoma stycznikami dla kazdej ze stron po jednym.Z gory dzieki za info.Ewentualnie krotki opis jesli nie ma schematu
  • REKLAMA
  • #2 3737560
    hefid
    Spoczywaj w Pokoju
    Posty: 15878
    Pomógł: 546
    Ocena: 6165
    Przeniosłem z: Schematu/instrukcji…
  • REKLAMA
  • #3 3742689
    shulc
    Poziom 22  
    Posty: 635
    Pomógł: 37
    Ocena: 109
    Witam
    Rozumiem że potrzebujesz przełącznik lewo - prawo wykonany na stycznikach. Do tego potrzebujesz 2 styczniki, po jednym na każdą stronę, tu masz schemat
    http://www.moeller.pl/Documentation/Poradniki/SB0801_P.pdf
    Co do styczników tsm-1 czy wystarczy, to zależy od prądu pobieranego przez silnik, musisz sprawdzić dane na silniku i styczniku.
    pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #4 3743443
    Ryszard49
    Poziom 39  
    Posty: 6203
    Pomógł: 312
    Ocena: 1004
    Witam.
    Podaj czy podnośnik napędzany jest jednym czy dwoma silnikami. Schemat niezwłocznie prześlę.
    Pozdrawiam.
  • #5 3753038
    Dark soldier
    Poziom 11  
    Posty: 21
    Ocena: 13
    Podnosnik zasilany jest jednym trojfazowym silnikiem, z tym ze przydalo by sie jeszcze dorzucic do tego przyciski strownicze takie, ktore pozwola na zabezpieczenie (wcisniecie obu na raz),co pozwoli uchronic silnik
REKLAMA