logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Saeco Royal Digital - nie włącza się, możliwy problem z bezpiecznikiem?

tomkrol 07 Kwi 2007 17:36 3115 5
REKLAMA
  • #1 3763462
    tomkrol
    Poziom 12  
    Posty: 197
    Pomógł: 2
    Ocena: 23
    Dzisiaj rano jeszcze parzył kawkę a po południe nie chciał się uruchomić . Czy ktoś miał podobny przypadek z tym sprzętem? Może ktoś wie co mogło się stać? Może bezpiecznik (na pewno gdzieś jest)ale nie mam pojęcia gdzie On jest usadowiony i jak do niego dojść,Co gdzie odkrecić może wystarczy wymienić i znów można będzie się delektować KAWKĄ Prosze o pomoc
  • REKLAMA
  • #2 3770402
    XAX
    Poziom 21  
    Posty: 485
    Pomógł: 27
    Ocena: 159
    Ten model nie ma bezpiecznika.
    Zaliczył całkowity zgon czy coś się dziej???
    Sprawdziłeś czy dobrze zamknąłeś drzwi serwisowe?
  • REKLAMA
  • #3 3770650
    tomkrol
    Poziom 12  
    Posty: 197
    Pomógł: 2
    Ocena: 23
    Zaliczył całkowity zgon czy coś się dziej

    Żadnych oznak życia ,dźwiczki domknięte są dobrze
  • REKLAMA
  • #4 3770757
    XAX
    Poziom 21  
    Posty: 485
    Pomógł: 27
    Ocena: 159
    Witaj

    Dziwne. W tych modelach całkowity zgon to rzadkość.
    Stawiam na transformator na elektronice.
  • REKLAMA
  • #5 3791576
    tomkrol
    Poziom 12  
    Posty: 197
    Pomógł: 2
    Ocena: 23
    I po naprawie:

    Naprawa modułu elektroniki
    Naprawa przepływomierza
    Naprawa motoreduktora
    Odkamienienie układu

    Ale teraz po tej operacji bardzo głośno działa przed naprawą było ciszej.
  • #6 3818598
    gregory_sz
    Poziom 13  
    Posty: 38
    Pomógł: 3
    Ocena: 5
    Witam,
    Głośna praca pewnie jest spowodowana tym że pompa lub obejma metalowa na niej jest zbyt blisko obudowy.
REKLAMA