Dzisiaj rano jeszcze parzył kawkę a po południe nie chciał się uruchomić . Czy ktoś miał podobny przypadek z tym sprzętem? Może ktoś wie co mogło się stać? Może bezpiecznik (na pewno gdzieś jest)ale nie mam pojęcia gdzie On jest usadowiony i jak do niego dojść,Co gdzie odkrecić może wystarczy wymienić i znów można będzie się delektować KAWKĄ Prosze o pomoc