Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pomoc w dobraniu niedrogiego zestawu do Meganki 1996r.

mr6319 11 Apr 2007 14:31 1023 10
    mr6319
    Level 12  
    Witam.
    Noszę się z zamiarem zakupu jakiegoś niedrogiego Audio do mojej Meganki 1996r., el. szyby, 1600, 8V. Całość mogłaby się zamknąć w cenie 450PLN.
    Radioodtwarzacz coś w stylu: JVC KD-G331/332, lub: PIONEER DEH-P 2900/2920. Do tego chciałbym dokupić niedrogie ale nieźle grające głośniczki. Na forum troszkę poczytałam i odrzuciłem głośniki: BOSCHMANN. Dobrą opinię mają za to: Phonocar TITANIUM. Jednak jest tego tyle, że ciężko cokolwiek laikowi w tym temacie wybrać. Dlatego mam prośbę do znawców tematu CarAudio: Co byście polecili?
    PS. Nie zależy mi na jakichś super brzmieniach lecz na dość czystym i przyjemnym dżwięku.
    Dzięki za pomoc.
    frestylo
    Level 13  
    hmm troche mała kwota :/ radio powiedzmy 250zł i jeszcze Ci zostaje 200 czyli jednym słowek ciut przymało chyba że niechcesz wygłuszać drzwi;) to co innego
    mr6319
    Level 12  
    O wygłuszaniu rzeczywiście nie myslałem. Czy to ma duży wpływ na jakość dźwięku?
    frestylo
    Level 13  
    hmm jakby to powiedziec to tak jakbyś kupił głośnik niskotonowy i nie wsadził jego w skrzynie;)
    mr6319
    Level 12  
    Wygłuszenie chyba bym sobie darował. Jednak nie chciałbym iść do jakiegoś podrzędnego sklepu i kupić czegokolwiek na tzw. oklep. A przecież napewno nawet wśród tańszych sprzętów są te bardziej wartościowe i te mniej.
    frestylo
    Level 13  
    poszukaj na allegro są zestawy za 200-300zł już coś ładnego możesz kupić. a BOSCHMANN jak dla Mnie może być chociaż głośnika niskotonowego już bym nie kupował jeszcze 6x9 czy coś na przód to z chęcią tylko kase dajcie;) :D. pozdro. spadam
    roman87
    Level 23  
    Sam mam Renault Megane tylko Coupe i bez elektrykow. Jezeli masz elektryczne szyby to mozesz bez problemu kupowac jakies 165mm ja niestety nie mam takiej wygody i mam 130mm (musialbym ciac blache) poszukaj czegos z firmy MIVOC- nie kupuj zadnych wynalazkow tylko jakis zestaw odseparowany.

jak nie MIVOC to moze Phonocar

przepraszam za linka z allegro ale najlatwiej znalezc

http://allegro.pl/item182882635_swietny_zestaw_glosnikow_phonocar_z_tweeterami.html
    mr6319
    Level 12  
    Właśnie coś takiego mi chodzi po głowie. A jakie znaczenie mają zwrotnice?
    roman87
    Level 23  
    Zwrotnice rozdzielaja ci sygnal na wysokie i niskie tony, czyli do tweeterow i midbasow.
    mr6319
    Level 12  
    Czyli lepiej kupić zestaw ze zwrotnicami.
    qstosz
    VIP Meritorious for electroda.pl
    zestaw jak najbardziej!!