logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak skonfigurować laptop z WinXP jako router do dzielenia Neostrady przez LAN i WiFi?

MiChAś_17 11 Kwi 2007 22:41 1074 1
REKLAMA
  • #1 3778550
    MiChAś_17
    Poziom 18  
    Posty: 361
    Ocena: 3
    Witam. Mam pytanie odnośnie dzielenia internetu. Mam starego laptopa na którym można zainstalować winXP co powinno ułatwić pracę. Chodzi mianowicie o to, że chciałbym udostępnić neostradę za pomocą dwóch sieciówek na jednym komputerze co wiąże się z tym, że chciał bym zrobić router. Próbowałem z połączeniem mostkowym ale niestety nie dokońca działało ponieważ internet był tylko na jednym komputerze. Chciałem tego dokonać za pomocą jednej sieciówki podłączaniej przez skrętkę a drugiej bezprzewodowej. Czy są może jakieś programy routingujące pod winXP albo jak skonfigurować windowsa, tak, żeby działało dzielenie połączenia. Gdyby ten laptop dźwignął win2003 nie było by takiego problemu. Ale trzeba pracować na tym co się da, dlatego proszę was o ogromną pomoc. Pozdrawiam:) Michał
  • REKLAMA
  • #2 3778560
    trocse
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 1848
    Pomógł: 203
    Ocena: 28
    Winroute, wingate lub inne proxy.
REKLAMA