Witam. Mam pytanie odnośnie dzielenia internetu. Mam starego laptopa na którym można zainstalować winXP co powinno ułatwić pracę. Chodzi mianowicie o to, że chciałbym udostępnić neostradę za pomocą dwóch sieciówek na jednym komputerze co wiąże się z tym, że chciał bym zrobić router. Próbowałem z połączeniem mostkowym ale niestety nie dokońca działało ponieważ internet był tylko na jednym komputerze. Chciałem tego dokonać za pomocą jednej sieciówki podłączaniej przez skrętkę a drugiej bezprzewodowej. Czy są może jakieś programy routingujące pod winXP albo jak skonfigurować windowsa, tak, żeby działało dzielenie połączenia. Gdyby ten laptop dźwignął win2003 nie było by takiego problemu. Ale trzeba pracować na tym co się da, dlatego proszę was o ogromną pomoc. Pozdrawiam:) Michał