mam problem z astrą czasem nie pali przeważnie rano .wtedy jak nie pali to nie ma iskry i co jest ciekawe jest na sposób ale trochę uciążliwy.trzeba zdiąć kostkę z aparatu zapłonowego hala i probówką wymusić iskrę na krótko nałożyć kostkę i chodzi na dotyk .jest tylko jeden szkopół,czasen trzeba tą próbówką walną chwilę dotykać zanim pojawi się iskra.może miał ktoś taki przypadek astra A 95 silnik 1,4 c14nz