Witam.
Jak juz pisalem to mam taki problem wyczytalem tutaj juz wczesniej podobny problem mial piechut tylko ze u mnie jestjeszcze inaczej, mianowicie rano jak jade do pracy ladnie odpala na dotyk potem jazda to tu to tam jest ok potem praca po 8 godz, astra stoi na sloncu (nie ma cienia te upaly ) wtedy zaczyna sie jazda nie podaje iskry na cewke dzisiaj spedzilem przy niej okolo 2 godz. wymontowalem aparat temp. spadla wszystko ostyglo zalozylem parat i odpalila na dotyk ?? moze byc czujnik halla?/, pompa dziala tylko jeszcze nie wiem jak z wtryskiwaczem czy "cyka" ale jak juz opdali to mozna jezdzic przyjezdzam do domu ok 20km gasze odpalam dziala i tak z kilka razy jest ok na drugi dzien to samo jest to astra 1.4 benz. +gaz CN14NZ rok 93
Jak juz pisalem to mam taki problem wyczytalem tutaj juz wczesniej podobny problem mial piechut tylko ze u mnie jestjeszcze inaczej, mianowicie rano jak jade do pracy ladnie odpala na dotyk potem jazda to tu to tam jest ok potem praca po 8 godz, astra stoi na sloncu (nie ma cienia te upaly ) wtedy zaczyna sie jazda nie podaje iskry na cewke dzisiaj spedzilem przy niej okolo 2 godz. wymontowalem aparat temp. spadla wszystko ostyglo zalozylem parat i odpalila na dotyk ?? moze byc czujnik halla?/, pompa dziala tylko jeszcze nie wiem jak z wtryskiwaczem czy "cyka" ale jak juz opdali to mozna jezdzic przyjezdzam do domu ok 20km gasze odpalam dziala i tak z kilka razy jest ok na drugi dzien to samo jest to astra 1.4 benz. +gaz CN14NZ rok 93